Самбірська

районна державна адміністрація

12 лютого 2018 року голова Самбірської районної державної адміністрації М. Фрей провів нараду із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади.

Обговорено питання роботи структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів органів виконавчої влади.

У ході наради розглянуто низку важливих питань, зокрема щодо стану захворюваності серед учнівської молоді району. «У с. Колбаєвичі зафіксовано випадок захворюваності на кір – одного з найбільш заразних захворювань, відомих у світі», - повідомила головний лікар КЗ Самбірського районного центру первинної медико-санітарної допомоги С. Терлецька і додала, що ліків від кору не існує, єдиний надійний метод профілактики захворювання – вакцинація.

«Згідно з розпорядженням КМУ, з 1 лютого 2018 року розпочалась інвентаризація земель поза межами населених пунктів з подальшою передачею земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність відповідних об’єднаних територіальних громад», - зазначив начальник управління Держгеокадастру у Самбірському районі І.Баран. Крім того, відповідно до нововведень передача таких земельних ділянок в користування (виключно шляхом проведення аукціонів) або у власність буде здійснюватись тільки за погодженням з ОТГ та після прийняття ними рішення.

За підсумками наради очільником району видано відповідні доручення.

 

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua