Самбірська

районна державна адміністрація

9 лютого 2018 року юрисконсультом відділу соціальної роботи Оксаною Павлішак здійснено виїзд у у село Берестяни (Воле-Баранецька ОТГ), де спільно з спеціалістом Ι категорії відділу соціальної роботи Наталією Віхрак та заступником голови сільської ради Романом Гучем проведено вибіркові перевірки цільового використання коштів при народженні дитини у восьми сім’ях села Берестяни. 

Встановлено, що у даних сім’ях допомога використовується за призначенням. В будинках є всі необхідні речі для дітей: одяг, продукти харчування  та речі особистої гігієни.  З батьками проведено відповідні бесіди щодо нецільового використання коштів і незабезпечення  дітей належними  умовами  для  їх повноцінного утримання та виховання  що може стати однією з підстав для припинення даної виплати.

Водночас відвідано  2 учасників АТО, в результаті чого з’ясовано, що один з них переїхав на постійне місце проживання у м. Львів, а в іншого - будинок не газифікований, тому проведено роз’яснювальну роботу щодо необхідності звернення в сільську раду для написання заяви для отримання  адресної допомоги на тверде паливо.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СУПРОВІДНИЙ ЛИСТ ДО ПРОЕКТУ ДОГОВОРУ

 

Дата "___"__________ 20_ року

№____________________________

 

Голові____________________________________

Місцезнаходження _________________________

__________________________________________

__________________________________________

Надсилаємо Вам чотири примірники проекту Договору № __  _________________ від "___" _______________ 200 ___ р. про міжбюджетний трансферт (субвенцію)на 200 ___ р.

Просимо Вас розглянути проект Договору про міжбюджетний трансферт на утримання Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Самбірський РЦСССДМ діє на підставі положення про Самбірський РЦСССДМ та здійснює свою діяльність щодо проведення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги а саме це такі категорії як:

-звільнені з місць позбавлення волі;

- алкозалежні, наркозалежні, ВІЛ-інфіковані, які скоюють насильство в сім’ї, тобто соціально небезпечні;

- сім’ї в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування або тимчасово влаштовані діти, які залишилися без піклування батьків;

- діти та особи з особливими потребами;

- сім’ демобілізованих учасників АТО;

- члени сімей загиблих учасників АТО та Революції Гідності;

- постраждалі учасники масових акцій громадського протесту;

- бійці добровольчих формувань, які отримали посвідчення бійця-добровольця АТО;

- прийомні сім’ї.

Станом на 01.01.2018 року  на обліку Центру перебуває

-19 учасників АТО;

-6 сімей загиблих учасників АТО;

- 2 осіб засуджених до покарання без позбавлення волі;

-5 сімей перебувають на обліку як такі , що опинилися у складних життєвих обставинах;

-3 дітей сиріт;

-3 осіб з числа дітей сиріт;

-4 дітей позбавлених батьківського піклування. Воютицької ОТГ

Тому керуючись пп. г п.4 ч1 ст. 89 Бюджетного кодексу України де чітко вказано, що до видатків що здійснюються з бюджетів міст республіканського Автономної Республіки Крим та обласного значення районних бюджетів, бюджетів об’єднаних територіальних громад належать видатки на: районні та міські  програми і заходи  щодо реалізації державної політики стосовно дітей, молоді, жінок, сім’ї, у тому числі утримання та програми районних і міських центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді , та рішення сесії Самбірської Районної Ради, яким …

  Тому у випадку відсутності заперечень просимо підписати  даний Договір.

 

 

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua