Самбірська

районна державна адміністрація

З метою профілактики соціального сирітства, 8 лютого 2018 року, за повідомленням т. в. о. директора Новокалинівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді О. Горун, організовано виїзд у 3 сім’ї, які потребують вивчення та супроводу.

Комісією у складі головного спеціаліста відділу запобігання дитячої безпритульності, бездоглядності та профілактики правопорушень серед дітей служби у справах дітей Самбірської районної державної адміністрації З. Войтович, т. в. о. директора Новокалинівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді О. Горун, старости с. Мала Білина Новокалинівської ОТГ М. Білинського-Тарасовича, завідувача ФАПУ с. Мала Білина Л. Мисак, обстежено умови проживання даних сімей. Під час обстеження перевірено санітарно-гігієнічний стан будинків, забезпечення продуктами харчування, одягом, взуттям та необхідними предметами домашнього вжитку. 
В одній із сімей, у якій одинока мати виховує малолітню дитину виявлено, що в будинку не створено належних умов для проживання та розвитку дитини, сім’я частково забезпечена продуктами харчування. Основний дохід сім’ї це виплата допомоги на дитину одинокій матері. З матір’ю дитини проведено профілактичну бесіду щодо відповідальності за виховання, навчання та утримання дитини в належних умовах; зобов’язано покращити умови проживання та забезпечити всім необхідним для всебічного розвитку; надано консультації з питань чинного законодавства щодо пільг, державних допомог та умови і порядок їх отримання; рекомендовано малолітню дитину влаштувати в дитячий дошкільний заклад. 
Повторно проведено обстеження умов проживання ще 2 сімей, у яких виховується 5 малолітніх дітей. У будинку створені умови для утримання та виховання дітей. За результатами проведеної роботи складено акти обстеження; проведено профілактично-роз’яснювальну роботу з батьками щодо належного виконання батьківських обов’язків; рекомендовано трьох малолітніх дітей влаштувати в дитячий дошкільний заклад та надалі виконувати свої обов’язки, дбати про дітей, їх здоров’я, фізичний, розумовий та духовний розвиток.

 

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua