Самбірська

районна державна адміністрація

Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.

9 лютого 2018 року  робочою групою здійснено виїзд на територію Стрілковицької сільської ради.

Проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу із підприємцями Меличин Т.П., Долінською Г.В., Янчаком І.М., Віхоть С.Б., Чиром В.І., Федишаком А.Б., Оліярником В.Б., Адамчук Г.Я. щодо необхідності дотримання ними норм чинного законодавства стосовно прав і гарантій найманих працівників, трудового законодавства та Закону України «Про оплату праці» в частині виплати мінімальної заробітної плати, яка становить 3723 гривень. Підприємців проінформовано про значні збільшення розмірів штрафних санкцій за порушення законодавства про працю, передбачені статтею 265 Кодексу законів про працю України. Розповсюджено інформаційні листівки щодо запобігання торгівлі людьми та переваг задекларованої праці.
Про легалізацію трудових відносин з найманими працівниками, дотримання норми робочого часу та відпочинку, встановлення вихідних днів та інше, проінформував головний державний інспектор ГУ Держпраці у Львівській області Лизан Мирон Олексійович.
Куб’як Надія Костянтинівна – начальник відділу контрольно-перевірочної роботи Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області наголосила на перевагах офіційного працевлаштування та розповіла про можливість реєстрації на ВЕБ – порталі Пенсійного фонду України.
За результатами засідання вирішено продовжити проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи у сфері виплати заробітної плати серед суб’єктів господарювання району.

Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.

 

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua