Самбірська

районна державна адміністрація

Сьогодні, 9 лютого 2018 року, за участі начальника управління соціального захисту населення О. Добрянської, керівника Самбірського міськрайонного центру зайнятості І. Тимціва, працівників управління агропромислового розвитку райдержадміністрації та керівників органів місцевого самоврядування відбулося засідання круглого столу щодо забезпечення реалізації в районі Пілотного проекту «Рука допомоги» із залученням до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

Обговорено низку проблемних питань, які стосуються реалізації Пілотного проекту «Рука допомоги» в районі, розглянуто перелік пріоритетних видів економічної діяльності у Львівській області для залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб шляхом надання безвідсоткової фінансової допомоги на поворотній основі для організації підприємницької діяльності.

«У рамках проекту малозабезпечені особи та внутрішньо переміщені особи працездатного віку мають нагоду розпочати власну справу, отримуючи на це до 70 тис. грн позики”, – повідомила начальник управління соціального захисту населення О. Добрянська.

Зі слів керівника Самбірського міськрайонного центру зайнятості І. Тимціва, лише за кілька місяців реалізації програми “Рука допомоги” до неї долучилося 15 осіб – це 0,01 % від усіх потенційних учасників у регіоні. «На Самбірщині 7 учасників проекту “Рука допомоги” вирішили започаткувати власну справу та отримати фінансову допомогу на поворотній основі», - додав він.

 

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua