Самбірська

районна державна адміністрація

Про агропромисловий розвиток як один із ключових напрямків розвитку промисловості області, сьогодні, 8 лютого, під час зустрічі Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з ключовими інвесторами Львівської області, розповів голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«Маючи не найкращий запас земельних ресурсів, ми сьогодні маємо одну з найкращих динамік в Україні агропромислового розвитку.  І це є наслідок того, що ми зробили ставку на дрібні і середні фермерські господарства. Тут є дві речі. Перша – це підтримка урядом тваринництва, рослинництва, вітчизняного машинобудування – це ті речі, які сьогодні насправді очікує українське село. Друга річ – це інвентаризація землі. Адже рівень тінізації у використанні земель сьогодні насправді становить небезпеку не лише для національної економіки, але й для держави», - зазначив Олег Синютка.

Як розповів очільник області, за підсумками інвентаризації в області виявили 50 тис гектарів незадіяною або ж незаконно задіяної землі. Відтак, спільними зусиллями вдалось досягти позитивних результатів агропромислового розвитку.

«Після інвентаризації землі на Львівщині ми з’ясували, що 50 тис гектарів, а це 25 % від всіх державних земель, або не обробляються взагалі, або ж обробляються незаконно. Після конкретних кроків наведення порядку у цій сфері ми отримали дуже позитивний результат в агропромисловому комплексі. Ключем до цього є перехід до ринкових умов і я переконаний, що земля повинна бути товаром, товаром при обмеженні власності тільки для українських громадян і при обмеженні власності в одні руки», - додав Олег Синютка. 

 

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua