Самбірська

районна державна адміністрація

17 січня 2018 року спеціалістами Самбірського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксаною Паславською та Олександрою Башак та спеціалістом у справах сім’ї та молоді Ралівської сільської ради Іриною Василишин було здійснено виїзд у с.Нагірне в сім’ю, яка перебуває на обліку Центру, як така, що опинилася у складних життєвих обставинах.

У даній сім’ї виховуються 2 дітей. За результатами проведеної роботи складено акт оцінки потреб дитини та її сім’ї. З батьками проведено профілактичну бесіду щодо належного виконання батьківських обов’язків, шкідливості вживання алкогольних напоїв.

 Поряд з тим у 4 сім’ях було проведено вибіркові перевірки цільового використання коштів при народженні дитини та складено відповідні акти, де зазначено, що допомога використовується за призначенням, батьками створено належні умови для утримання та виховання дітей.

Також здійснено візит до учасника АТО, інваліда-війни, якому надано консультації з питань проходження психологічної реабілітації.

 

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua