Самбірська

районна державна адміністрація

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

Про це йшлося сьогодні, 17 січня 2018 року, під час наради з керівниками об’єднаних територіальних громад, яку провела заступник голови Самбірської райдержадміністрації Л.Ленартович.

У ході наради обговорено актуальні питання щодо діяльності об’єднаних територіальних громад. Зокрема, йшлося про особливості функціонування закладів освіти, культури, первинної медико-санітарної допомоги та реалізацію державної політики щодо соціального захисту, фізичної культури та спорту в умовах децентралізації. Керівниками відповідних структурних підрозділів районної державної адміністрації наголошено на виконанні протокольних рішень засідання міжвідомчої робочої групи з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей, акцентовано увагу на питанні співфінансування об’єднаними територіальними громадами діяльності відповідних служб райдержадміністрації, на наданні соціальних послуг жителям об’єднаних територіальних громад та на дотриманні термінів подачі квартальної звітності.
«Головна реформа, яка сьогодні реалізується в державі – це реформа децентралізації влади. Тому пріоритетним завданням районної влади є забезпечення належного розвитку усіх об’єднаних територіальних громад Самбірщини», - зазначила заступник голови Самбірської районної державної адміністрації.

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

 

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua