Самбірська

районна державна адміністрація

Світлина від Оксанки Поливки.Сьогодні, 10 січня  2018 року, у першого заступника голови Самбірської райдержадміністрації Романа Біндаса відбулася економічна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади.

В ході наради було обговорено низку важливих питань. Зі слів начальника Самбірського управління Державної казначейської служби України у Львівській області П.Дністрянського стало відомо, що розпочався прийом річної звітності від розпорядників одержувачів коштів. Л.Казан – перший заступник начальника Самбірського об’єднаного  управління Пенсійного фонду України зазначила, що продовжується робота з припинення нашого самостійного управління. В грудні було профінансовано виплату пенсії до 10 грудня поштове відділення і до 9 грудня банківські установи. Начальник управління статистики у Самбірському районі І.Ільчишин  повідомив, що проводиться прийом річних звітів за  2017 рік.   

Актуальним питанням залишається детінізації заробітньої плати та зайнятості населення.  Недоліки тіньової заробітної плати, як і тіньової зайнятості, не тільки в тому, що бюджет недоотримує кошти, використання найманої праці без оформлення трудових відносин містить в собі багато негативних моментів, і, перш за все, це втрата страхового стажу для призначення пенсії чи інших страхових виплат. Якщо працівник отримує зарплату в “конверті” і роботодавець не сплачує із його зарплати єдиного внеску, цей період не буде зарахований до страхового стажу найманого працівника. Під час наради наголошено на важливості інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо детінізації трудових відносин та дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці. 

 

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua