Самбірська

районна державна адміністрація

 Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.Сьогодні, 10 січня 2018 року, закінчилась мандрівка на Захід України для дітей із Курахівських шкіл Маріїнського району Донецької області, які продовж 5 днів пізнавали духовне і культурне надбання Самбірщини, ознайомилися з галицькими традиціями святкування Різдва, стали учасниками різноманітних культурних заходів, а також глибше пізнали звичаї та обряди краю.

Голова Самбірської районної ради В. Кімак, його заступник А.Бобак та заступник голови Самбірської районної державної адміністрації Л. Ленартович побажали щасливої дороги шановним гостям зі Сходу та вручили пам’ятні подарунки. Гості району залишили на згадку власноруч виготовлений символічний сувенір. В невимушеній атмосфері діти ділилися своїми враженнями про поїздку та здобутими знаннями. Донеччани подякували за теплий прийом та насичену культурну програму. Свої домівки їм гостинно відчинили сім'ї сіл Ралівки, Кульчиць, Нагірного та Городища. Протягом свого перебування на Заході гості відвідали в м. Самборі церкву Різдва Пресвятої Богородиці, будинок органної та камерної музики та костел Іоанна Хреститиля. Гості району стали учасниками щорічної передачі пластунами Вифлеємського Вогню громадам Самбірщини. На Різдво діти зі Сходу України брали участь у богослужіннях в храмах , традиційних колядуваннях, відвідали музей П. Сагайдачного в с. Кульчиці та музей І.Франка в с. Нагуєвичі. Також делегація зі Сходу побувала в с. Спас Старосамбірського району та відвідала Спасівський камінь та Лаврівського монастир,де учні мали можливість ознайомитись із життєвим шляхом Св.Йосафата. Сьогодні, у день свого від’їзду додому, школярі зі Сходу мали змогу пройтися вуличками Львова під час екскурсії історичною частиною міста.
Сподіваємося, що гості окрім нових знайомств привезуть на Донеччину гарний різдвяний настрій та незабутні враження про мальовничий бойківський край – Самбірщину.

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

 

 

 

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua