Самбірська

районна державна адміністрація

9 січня 2018 року голова Самбірської районної державної адміністрації  М.Фрей провів нараду із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади.

Начальник  відділу освіти Тарас Курило зазначив, що гості  нашого району, а це  учні з Курахівських шкіл  Маріїнського району Донецької області, мали можливість  ознайомитись з традиціями Галичини та взяли участь у святкуванні одного з найбільших християнських свят Різдва. Також 10 січня учням буде проведено екскурсію у м.Львові, після якої о 15.30 год  делегація відбуде на Донеччину. На гарну згадку про Різдвяні канікули на Самбірщині, усім дітям вручено пам’ятні подарунки.

Начальник фінансового управління О.Парпієва наголосила на необхідності своєчасного подання в управління Державної казначейської служби річного розпису видатків районного бюджету на 2018 рік. Голова РДА зобов’язав керівників установ більш ефективно використовувати бюджетні кошти. Зокрема, рекомендовано переглянути штатні розписи підвідомчих бюджетних установ та привести їх у відповідність до кошторисних призначень, додатково розробивши заходи з економії.

 

 

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua