Самбірська

районна державна адміністрація

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.6 грудням 2017 року начальником відділу запобігання дитячої безпритульності, бездоглядності та профілактики правопорушень серед дітей служби у справах дітей Самбірської райдержадміністрації Наталією Білас перевірено стан організації виховної та правовиховної роботи в Чайковицькому навчально-виховному комплексі «середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів -дошкільний навчальний заклад».


Координацію роботи з профілактики правопорушень серед учнів здійснює Рада профілактики правопорушень. Згідно з планом роботи Ради профілактики на 2017-2018 н.р. заплановано провести 8 засідань, станом на 06.12.2017 року проведено 3, ведуться протоколи засідань Ради профілактики. На час перевірки на внутрішкільному обліку перебуває 4 дітей, схильних до правопорушень.Рішенням Ради профілактики та відповідно до наказу за даними учнями закріплено вчителів-наставників, складено психолого-педагогічні характеристики. З учнями, проведена профілактична бесіда щодо поведінки, навчання та недопущення пропусків без поважних причин.
Просвітницька робота з батьками здійснюється у формі лекцій, бесід, виступів на батьківських зборах.У школі діє батьківський лекторій, проведено одне засідання на тему «Педагогічна діагностика і виховний процес».
Під час перевірки організації виховної та правовиховної роботи в Чайковицькому НВК недоліків та фактів порушень прав дітей не виявлено.

 

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua