Самбірська

районна державна адміністрація

Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.6 грудня відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Романа Біндаса. 


«Питання легалізації заробітної плати, зайнятості населення, додержання законодавства про оплату праці та забезпечення соціальних гарантій працюючих сьогодні є одним із вагомих напрямків роботи на місцевому рівні,» – наголосив Роман Романович.
Заслухано суб’єктів господарської діяльності, які, за даними звітності Самбірської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області та Самбірського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Львівській області за жовтень 2017 року, відобразили нараховану заробітну плату найманим працівникам менше законодавчо встановленого мінімуму, проаналізовано причини такого нарахування заробітної плати по кожному працівнику. 

Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.    Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.
У ході засідання з роботодавцями проведено превентивно-роз’яснювальну роботу щодо детінізації трудових відносин, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці. Серед підприємців розповсюджено інформаційні листівки щодо запобігання торгівлі людьми та переваг задекларованої праці. Також присутнім представникам бюджетної сфери наголошувалось на необхідності приведення чисельності кадрів у відповідність до фонду оплати праці.
За результатами засідання, роботодавцям рекомендовано вжити всіх можливих заходів з метою додержання чинного трудового законодавства щодо виплати заробітної плати не нижче від мінімального розміру.

 

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua