Самбірська

районна державна адміністрація

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.6 грудня - День Збройних Сил України. Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Великої Вітчизняної війни. І сьогодні солдати і офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків. 


5 грудня 2017 року, напередодні професійного свята військовослужбовців, в сесійній залі районної ради відбулися урочистості з цієї нагоди.
Спільним молебнем присутні вшанували пам’ять загиблих вояків і попросили здоров’я та витримки тим, хто захищає спокій українців на Сході держави.

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.  Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.   Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.
Голова Самбірської районної ради В.Кімак та заступник голови Самбірської райдержадміністрації Л.Ленартович привітали військових Самбірщини та нагородили спільними грамотами кращих за бездоганну службу, сумлінне виконання конституційного обов’язку по захисту суверенітету нашої держави. «Свято Збройних сил України – це данина пам’яті тисячам воїнів, які загинули в битвах за свободу, волю та незалежність України. Тим, котрі і сьогодні стоять на захисті нашої рідної землі від ворожих військ. Тим, які ціною власного життя і здоров'я, кожного дня здійснює подвиг», - зазначила Леся Ігорівна і побажала якнайшвидше перемогти ворога, щоб на нашій рідній землі запанували мир і спокій.
У ході урочистостей військовослужбовців Збройних Сил України також привітали станичний Самбірської станиці братства ОУН-УПА М.Петрущак та наглядач музею національно-визвольних змагань с. Чуква М.Філь, які побажали усім добра, миру й злагоди, здоров’я, щастя та успіхів у необхідній і почесній службі на благо нашої Вітчизни.
Закінчилися урочистості святковим концертом у за участі художніх колективів Самбірщини.

 

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua