Самбірська

районна державна адміністрація

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.11 листопада 2017 року в м. Миколаєві Львівської області відбулися обласні змагання з армспорту за Програмою ХХVІ комплексних спортивних ігор Львівщини та Х обласних ігор ветеранів спорту.

Збірну команду Самбірського району в категорії «ветерани» представляли: Роман Добровольський (с. Викоти), Андрій Богуцький (с. Викоти), в категорії «дорослі»: Богдан Ханас (с. Корничі), Андрій Іваніцький (с. Корналовичі), Іван Цимбал (с. Нагірне), Микола Мариненко (с. Бабино) та Василь Лесько (с. Викоти). Наші спортсмени в особистому заліку у ваговій категорії 90 кг - Андрій Іваніцький (с. Корналовичі) посів ІІ місце та у ваговій категорії 90+ кг Роман Добровольський (с. Викоти) посів ІІ місце. Спортсмени нагороджені медалями та грамотами.

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.