Самбірська

районна державна адміністрація

Пов’язане зображенняНагадуємо, що вісім команд, які протягом сезону стали чемпіонами у трьох районних лігах та володарями весняних кубків та кубка «Незалежності», здобули право поборотися за головний приз сезону. Жеребкуванням команди розподіленні на дві групи, по чотири у кожній. Після одноколового турніру, по два кращі колективи з кожної групи потрапили у півфінали. 


Обидва кубкові турніри цьогоріч присвячуються Дню Гідності та Свободи. Фінали запланованні на 19 листопада , за два дні до відзначення свята. 
Отож, у неділю 12 листопада, на нейтральному стадіоні у с. Воля - Баранецька, відбулися два півфінальні поєдинки. Багато прихильників футболу спостерігали за проведенням матчів. 
Команди в свою чергу , відповіли захоплюючим , інтригуючим дійством до останньої хвилини зустрічей. 
У першому півфіналі бісковичани поступаючись з рахунком 2:0, зуміли відновити рівновагу. За схожим сценарієм відбувався і другий півфінал. ФК «Городище» вівши у рахунку 3:1 не змогли дотиснути ралівчан, які залишилися у меншості. Зусилями нападників Ралівки у матчі також зафіксованно нічию 3:3. У післяматчевій футбольній лотереї більше пощастило «Юності» з Верхівців та ФК «Городище», які й позмагаються за найпрестижніший кубок сезону районного значення. 
Ралівка – Городище 3:3 (3:4); Верхівці - Бісковичі 2:2 (5:4). 
Нагадуємо, що у кубку «Федерації» у напруженій боротьбі, до фіналу потрапили добре відомі на Самбірщині кубкові бійці «Ватра» Луки та їхні односельчани, що виступали у другій районній лізі « Мандрівник» Луки . 
Отож, у неділю 19 листопада 2017 р., на стадіоні ім. Л.Броварського у м. Самборі на любителів футболу чекають завершальні акорди футбольного сезону на Самбірщині, який тривали від 19 лютого поточного року. 
12.00. Фінал кубка «Федерації футболу Самбірського району» 
«Ватра» Луки – «Мандрівник» Луки 
14.00. Фінал «Суперкубка 2017» 
«Юність» Верхівці – ФК «Городище» 
Запрошуємо всіх на стадіон.

 

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua