Самбірська

районна державна адміністрація

Пам’ятайте, яку ціну заплатила Україна за незалежний та справедливий суд – Президент суддям нового Верховного СудуПрезидент Петро Порошенко взяв участь в урочистій церемонії складання присяги суддями нового Верховного Суду та привітав новопризначених суддів.

«Величезне прохання від усіх нас – поверніть людям віру у справедливість. Допоможіть їм знайти правду. І прошу завжди пам’ятайте ту ціну, яку заплатила Україна за незалежний та справедливий суд, за вашу можливість там працювати», - звернувся до присутніх Петро Порошенко.

«Це велика честь для кожного з вас – ухвалювати остаточне рішення іменем України. І коли ви ухвалюєте це рішення іменем України,  прошу думайте про людину та її права, про незалежність суду і справедливість, яку ви несете. Про чесність і непідкупність. Саме цього вимагає від вас Українське суспільство», - підкреслив Президент та зазначив, що саме цього він прагнув розпочинаючи судову реформу та свідомо обмежуючи свої права.

«Пам’ятайте, що ключова цінність – людина, а суспільство й держава мають безумовно керуватися, як би там не ставалося, під час війни, керуватися силою права, не правом сили», - з такою настановою звернувся Президент до суддів.

 

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua