Самбірська

районна державна адміністрація

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.З метою соціального захисту прав дітей, 11 жовтня 2017 року, начальником відділу запобігання дитячої безпритульності, бездоглядності та профілактики правопорушень серед дітей служби у справах дітей Самбірської районної державної адміністрації Наталією Білас, спільно з інспектором ювенальної превенції Самбірського відділу поліції ГУНП України у Львівській області Мартою Кусень,в.о. директора Новокалинівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольгою Горунз учнями 7-10 класів Новокалинівського НВК проведено профілактичні бесіди «Знаємо свої права, виконуємо обов’язки», «Попередження торгівлі людьми».

Під час проведення заходу розповсюджено буклети «Скільки їх, доріг в безодню».

Особливу увагу звернено на проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» (серпень-жовтень 2017 року). Дітям наголошено про необхідність відвідування уроків, недопущення пропусків їх без поважних причин тащодообов’язковості здобуття повної загальної середньої освіти. На території Новокалинівської міської ради обстежено одну сім’ю, яка опинилися в складних життєвих обставинах, та одну сім’ю, в якій неповнолітня дитина не відвідує навчання.У даних сім’ях виховується 5 дітей.

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

Спільно з начальником відділу соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксаною Паславською та спеціалістом з питань соціальної роботиіз сім’ями, дітьми та молоддю Іреною Василишин обстежено умови проживання однієї сім’ї, яка опинилася в складних життєвих обставинах, у якій виховується одна малолітня дитина.За результатами проведеної роботи складено акти обстеження умов проживання сімей, з батьками проведена профілактично-роз’яснювальна робота щодо належного виконання батьківських обов’язків, шкідливості вживання алкогольних напоїв, цільового використання державної соціальної допомоги та одноразової допомоги при народженні дитини, необхідність відвідування дітьми уроків.

Батьків попереджено про адміністративну відповідальність передбачену статтею184 Кодексом України про адміністративні правопорушення.

 

 

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua