Самбірська

районна державна адміністрація

Картинки по запросу Вони мають право на щастя

Дитинство – це чудова пора сподівань на щасливе майбутнє та здійснення мрій. Захист дітей є одним із пріоритетів нашої держави. Кожна дитина має право на достойне та щасливе життя. Святий обов’язок дорослих – зробити все можливе, щоб кожна дитина зростала в сім’ї, любові і достатку.

Згідно ст. 207 Сімейного кодексу України усиновлення – прийняття усиновлювачем у свою сім’ю дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування, на правах дочки чи сина, що проводиться у найвищих інтересах дитини для забезпечення стабільних та гармонійних умов її життя.

З метою недопущення порушення прав усиновлених дітей, які проживають на території Самбірського району, та попередження скасування усиновлення 10 серпня 2017 року заступником начальника служби, начальником відділу з питань опіки та піклування над дітьми-сиротами та дітьми, що залишилися без батьківської опіки служби у справах дітей районної державної адміністрації Д. Худзей проведено перевірку умов проживання та виховання 6 усиновлених дітей за місцем проживання усиновлювачів та складено звіти, в яких зазначено відомості про стан здоров’я, фізичний та розумовий розвиток дітей, стосунки в родині. Перевірка проведена із збереженням таємниці усиновлення. За результатами обстежень виявлено, що усиновлювачі створили своїм дітям належні умови для проживання, всебічного розвитку, виховання та навчання. Допомога при усиновленні дитини використовується за цільовим призначенням. Фактів порушення прав дітей не виявлено.

 

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua