Самбірська

районна державна адміністрація

 

Уряд вніс зміни у Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів. Відтак, часткова компенсація за кредитами збільшена удвічі – до 100% від облікової ставки НБУ – для малих та середніх агровиробників і тих, хто вирощує велику рогату худобу.

Як зазначили у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА, на реалізацію програми цьогоріч в Державному бюджеті України передбачили 300,0 млн грн., у тому числі на Львівську область виділили - 6,8 млн грн.

Також позичальники зможуть отримати державну підтримку за кредитами, які залучають у 2017 році без визначення граничної межі процентних ставок за користування кредитами. При цьому обмеження за кредитами, які залучались у 2015 та 2016 роках залишаються незмінними.

Переглянути постанову Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 №502 Про внесення змін до пункту 4 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів можна тут.

 

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua