Самбірська

районна державна адміністрація

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

Згідно доручення голови Самбірської райдержадміністрації М. Фрея, сьогодні відбулась нарада із представниками підрядної, проектної організацій та замовником щодо будівництва розвідувально-експлуатаційної свердловини для господарсько-питного водопостачання спортивно-туристичного оздоровчого комплексу «Прикарпаття імені К. Осьмака» в с. Сприня, у ході якої взяли участь голова Самбірської РДА М. Фрей, голова районної ради В. Кімак, директор СТОК «Прикарпаття ім. К. Осьмака» О.Спринський, головний спеціаліст корпорації «Комунальник» Б.Дячок, інженер технічного нагляду Р.Кінзера, головний інженер державного регіонального проектно-вишукувального інституту «Львівдіпроводгосп» В.Люнас, а також керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Обговорено основну проблему, з якою стикнулася підрядна організація корпорація «Комунальник» під час будівництва розвідувально-експлуатаційної свердловини. За інформацією виконавця робіт Б. Дячка, спроби добути воду зі свердловин у с. Сприня не дали жодних істотних результатів. Під час буріння воду добути не вдалося.

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

У результаті обговорення представником проектної організації було запропоновано робити інші спроби розвідувального буріння свердловини для того, щоб точно вказати де, у якій кількості і якої якості є вода на території СТОК «Прикарпаття ім. К. Осьмака». Для кращого ознайомлення із проблемною ситуацією присутні на чолі із очільником району вирушили на місце проведення робіт.

 

 

 

 

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua