Самбірська

районна державна адміністрація

Картинки по запросу Пілотний проект із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осібВідповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02.12.2015 року №1154 «Про реалізацію пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та  внутрішньо переміщених осіб» з 1 грудня 2016 року по 1 червня 2018 року у Львівській, Полтавській та Харківській областях реалізується пілотний проект із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та  внутрішньо переміщених осіб.

Даний пілотний проект реалізується Кабінетом Міністрів України спільно з Міжнародним банком реконструкції та розвитку у рамках проекту “Модернізація системи соціальної підтримки населення України”. 

Учасниками пілотного проекту є непрацюючі працездатні особи з числа членів малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям, та внутрішньо переміщені особи.

Форми участі в пілотному проекті:

- отримання послуг із сприяння працевлаштуванню, у тому числі на нові робочі місця;

- отримання безвідсоткової фінансової допомоги на поворотній основі для організації підприємницької діяльності;

- участь в громадських роботах.

Фінансова допомога надається одноразово шляхом оплати обласним центром зайнятості за заявою-дорученням учасника пілотного проекту витрат на закупівлю обладнання та матеріалів для організації підприємницької діяльності, передбачених його бізнес-планом. Максимальний розмір фінансової допомоги, який може бути наданий у 2017 році, – 64000 грн. 

Сума фінансової допомоги, що повертається учасником пілотного проекту, зменшується на суму сплачених податків, зборів (обов’язкових платежів) і єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. 

Фінансова допомога не повертається, якщо:

- сума сплачених у відповідному році податків, зборів (обов’язкових платежів) і єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування перевищує суму фінансової допомоги, що повинна бути повернута за такий рік;

- учасник пілотного проекту працевлаштовує в перший рік участі в пілотному проекті не менше як двох інших осіб із числа членів малозабезпечених сімей, внутрішньо переміщених осіб або осіб, звільнених з військової служби після участі в антитерористичній операції, строком не менше як на два роки (за направленням центру зайнятості).

Для участі в проекті необхідно подати до управління соціального захисту населення заяву про участь.

За додатковою інформацією просимо звертатись до Управління соціального захисту населення Самбірської районної державної адміністрації за адресою: м. Самбір, вул. Івана Мазепи, 8 (каб. 1А).

 

 

 

                                                            Заступник начальника управління Марія Ліпецька

 

 

 

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua