Самбірська

районна державна адміністрація

 
За дорученням голови Львівської обласної державної адміністрації О. Синютки у сесійній залі районної ради відбулася зустріч голови  Самбірської райдержадміністрації Миколи Фрея з учасниками АТО та членами їхніх сімей за участю начальника відділу пільг і розрахунків за комунальні послуги та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи департаменту соціального захисту політики Львівської обласної державної адміністрації Назарія Свідницького.

Після хвилини мовчання за загиблими учасниками антитерористичної операції на Сході зі вступним словом до присутніх звернувся голова Самбірської райдержадміністрації М. Фрей, який висловив глибоку вдячність та шану бійцям за їхню мужність, за силу волі і витривалість, закликав присутніх ніколи не забувати про важливий  внесок наших земляків, які відважно захищають державу. «Проблемні питання учасників АТО необхідно вирішувати першочергово» - зазначив М. Фрей.

Завдяки сьогоднішній зустрічі демобілізовані бійці мали можливість висловитись і бути почутими. Проблемні питань, з якими зіткнулись демобілізовані учасники АТО та їх близькі є типовим, а саме : відсутність забезпечення житлом, проблеми із отриманням земельних ділянок,  недостатня проінформованість щодо належного їм оздоровлення та відпочинку, а також проблеми із перевезенням на пільговій основі, які передбачені законом.
«Враховуючи непросту економічну ситуацію в країні, ми робимо усе можливе, щоб вирішити проблеми захисників Вітчизни. Проте є питання, які потребують державного врегулювання і відповідного часу для їх вирішення», - зазначив начальник відділу пільг і розрахунків за комунальні послуги та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Н. Свідницький.

У ході спілкування взяли участь керівники управління соціального захисту населення райдержадміністрації; Самбірського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді; управління Пенсійного фонду України в м. Самборі та Самбірському районі; міськрайонного центру зайнятості населення; відділу у Самбірському районі головного управління Держгеокадастру у Львівській області та органів місцевого самоврядування.

 

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua