Самбірська

районна державна адміністрація

Картинки по запросу Самбірські податківці розповіли школярам про податкиВже традиційно, щомісяця, податкові фахівці зустрічаються із школярами м.Самбора та Самбірського району. Нещодавно такі зустрічі відбулись  із старшокласниками СШ №7 м.Самбора та Рудківської СЗШ I-III ст. ім. В.Жеребного, за участі працівників сектору організації роботи Самбірської ОДПІ .

Податкові фахівці ознайомили учнів місцевих шкіл з основами податкових знань, розповіли про історію виникнення податків в Україні та важливість їх сплати.

Сьогодні старшокласники усвідомлюють свою громадянську позицію і хочуть бути ще більш обізнаними з вимогами законодавства. Учні проявляли неабияку зацікавленість, тому урок відбувся у вигляді дискусії, наприкінці учні отримали відповіді на усі свої запитання, а їх було чимало.

Метою заходів є ознайомлення учнів із необхідністю виконання конституційного обов’язку кожного громадянина – сплати податків та зборів у терміни та розміри, встановлені законодавством. Зважаючи на численні запитання, які задавали майбутні платники податків та їхнє правильне розуміння важливості наповнення державної скарбниці, можна із впевненістю сказати, що сьогоднішні школярі – справжні патріоти своєї держави і в майбутньому вони стануть сумлінними платниками податків.

 

 

                                                           Начальник Самбірської ОДПІ                                            І.В. Малецький

 

 

 

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua