Самбірська

районна державна адміністрація

 Світлина від Відділ Економіки.16 травня робоча група на чолі з першим заступником голови Самбірської районної державної адміністрації Романом Біндасом здійснила виїзд на територію Рудківської міської ради.

Було проведено активну інформаційно-роз’яснювальну роботу на підприємствах ТзОВ ТВФ «Омега», ККВП «Продукт», МПП «Ліля» та із підприємцями Саламахою А.І., Саламахою М.І., Лужецьким В. І., Новосадом В. В., Солохою В. М., Матудою М.О., Стебельським М.А., Стебельською О.В., Чопко Г.П., Процьком Г.М., Репетилом М.З., Грицаком В.П., Оліярником А.М., Пацулою О.О., Смаликом В.М., Зоговою Ю.Я. щодо необхідності дотримання ними норм чинного законодавства стосовно прав і гарантій найманих працівників. Наголошено на необхідності дотримання суб’єктами господарювання трудового законодавства та Закону України «Про оплату праці» в частині виплати мінімальної заробітної плати, яка становить 3200 гривень. Також відповідно до статті 265 Кодексу законів про працю України наголошено на значному збільшенні розміру штрафних санкцій за порушення законодавства про працю.

Світлина від Відділ Економіки.Світлина від Відділ Економіки.

Про легалізацію трудових відносин з найманими працівниками, дотримання норми робочого часу та відпочинку, встановлення вихідних днів та інше зазначеним роботодавцям розповів головний державний інспектор ГУ Держпраці у Львівській області Мирон Лизан.

Надія Куб’як, заступник начальника Самбірського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України у Львівській області, наголосила на перевагах офіційного працевлаштування та розповіла про можливість реєстрації на ВЕБ – порталі пенсійного фонду України.

За результатами засідання вирішено активізувати обстеження суб’єктів підприємницької діяльності, з метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи у сфері виплати заробітної плати.

Світлина від Відділ Економіки.Світлина від Відділ Економіки.

 

 

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua