Самбірська

районна державна адміністрація

19 квітня 2017 року начальником відділу запобігання дитячої безпритульності, бездоглядності та профілактики правопорушень серед дітей служби у справах дітей райдержадміністрації Наталією Білас перевірено стан організації виховної та правовиховної роботи в Корналовицькому НВК.

Виховна та правовиховна робота в школі забезпечується на підставі Конституції України, Конвенції ООН про права дитини, Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про охорону дитинства», «Про молодіжні та дитячі громадські організація», «Про попередження насильства в сім’ї» та ін. Робота в навчальному закладі здійснюється згідно із річним планом виховної роботи школи на 2016-2017 н.р., який є складовою частиною річного плану роботи школи та виховної програми. Дирекцією школи видано ряд наказів про організацію виховної та правовиховної роботи. З 05 до 09 грудня 2016 року в школі проведено Всеукраїнський тиждень права. 

У школі діє методичне об’єднання класних керівників (заплановано 4 засідання, проведено - 3), учнівський парламент (до складу парламенту входять 3 комісії, ведуться протоколи засідань) та молодіжна організація «Молода Просвіта» (до складу осередку входить 7 учнів).

Наказом директора школи громадським інспектором призначений практичний психолог, який веде облік дітей соціально незахищених категорій та проводить з ним відповідну роботу. Інформація про права дитини, шкідливі звички висвітлена на стенді «Конвенція ООН про права дитини» та санітарному бюлетні.

Координацію роботи з профілактики правопорушень серед учнів здійснює Рада профілактики правопорушень. Протягом навчального року проведено 4 засідання Ради профілактики, заплановано – 5, ведуться протоколи засідань. На час перевірки на внутрішкільному обліку перебуває 10 учнів, схильних до правопорушень. Відповідно до протоколу № 2 засідання Ради профілактики від 22.11.2016 року за учнями даної категорії закріплені наставники – кращі учні 9 класу. З учнями проводяться профілактичні бесіди, які записуються в журнал співбесід з учнями, схильними до правопорушень.

Просвітницька робота з батьками здійснюється у формі лекцій, бесід,  виступів на батьківських зборах, під час яких проводяться тренінги та анкетування для батьків, здійснюється розповсюдження пам’яток «Поради батькам випускників», «Діти за комп’ютером: як уникнути комп’ютерної залежності» та ін. 

Під час перевірки виявлені недоліки в організації правовиховної роботи в навчальному закладі. Дирекцію школи повідомлено про недоліки та визначені терміни їх усунення.

 

 

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua