Самбірська

районна державна адміністрація

01 лютого 2017 року начальником відділу запобігання дитячої безпритульності, бездоглядності та профілактики правопорушень серед дітей служби у справах дітей райдержадміністрації Наталією Білас перевірено стан організації виховної та правовиховної роботи в Баранівецькому НВК.

Виховна робота та превентивне виховання в школі забезпечується на підставі Конституції України, Конвенції ООН про права дитини, Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про охорону дитинства», «Про молодіжні та дитячі громадські організація», «Про попередження насильства в сім’ї» та ін. 

Виховна та правоосвітня робота здійснюється згідно із річним планом виховної роботи школи на 2016-2017 н.р., який є складовою частиною річного плану роботи школи та виховної програми.

Дирекцією школи видано ряд наказів про організацію виховної та правовиховної роботи.

Координацію роботи з профілактики правопорушень серед учнів здійснює Рада профілактики правопорушень, злочинності та бездоглядності. Засідання проводяться щомісячно. На нарадах при директорові періодично заслуховується інформація про роботу Ради профілактики. Протягом навчального року проведено 5 засідань Рад профілактики (сплановано 9). На час перевірки на внутрішкільному обліку дітей, схильних до правопорушень немає. 

Просвітницька робота з батьками здійснюється у формі лекцій, бесід,  виступів на батьківських зборах, на засіданнях батьківського лекторію, під час яких проводяться тренінги та анкетування для батьків, здійснюється розповсюдження пам’яток, буклетів. 

Інформація про права дитини, шкідливі звички висвітлена на стендах «Конвенція ООН про права дитини», «Міфи про наркотики», «Захисти себе від СНІДу», «Здоровий спосіб життя». 

Під час перевірки організації виховної та правовиховної роботи в навчальному закладі, та фактів порушень прав дітей не виявлено. 

 

 

 

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua