Самбірська

районна державна адміністрація

Результат пошуку зображень за запитом "майбутнє фото"До відома працедавців!

З 1 січня 2017 року розмір мінімальної заробітної плати за місяць становить 3200 гривень, а погодинний - 19,43 гривень. Підвищення заробітної плати має дати істотний імпульс для розвитку територій, адже це покращення добробуту громадян та збільшення платоспроможного попиту,  збільшення надходжень до бюджетів,  підвищення продуктивності роботи найманих працівників.

Шановні суб'єкти господарювання! Просимо Вас усвідомити, що саме від рівня виплати заробітної плати сьогодні залежить:

- розвиток соціальної інфраструктури наших населених пунктів;

- рівень надання освітніх і медичних послуг;

- благоустрій та культурний поступ громад.

Нині саме Ви впливаєте на соціально-економічний розвиток населених пунктів нашого району. Закликаємо Вас дотримуватися умов чинного законодавства щодо розміру нарахування та виплати заробітної плати.

Попереджаємо і про те, що до суб'єктів господарювання, які порушують податкове і трудове законодавство будуть застосовуватися суворі штрафні санкції, а саме:

- у разі фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час розмір штрафної санкції складатиме 96 000 гривень за коленого працівника, щодо якого скоєно порушення;

- недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці тягне за собою штраф у розмірі 32 000 гривень за коленого працівника, щодо якого скоєно порушення;

- за недопущення до перевірки з питань дотримання законодавства про працю передбачені фінансові санкції у розмірі 320000 гривень.

У свою чергу гарантуємо надання Вам усілякої допомоги у межах компетенції щодо ведення Вашої підприємницької діяльності.

 

 

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua