Самбірська

районна державна адміністрація

Експрес-інформація

 

Сьогодні, 24 травня, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Біндас провів засідання робочої групи по сплаті податків до місцевого бюджету. Проаналізовано наповнення місцевої казни в частині сплати акцизного податку.

Детальніше: Сплата акцизного податку -...

 

24 травня 2017 року відбулось засідання комісії з розгляду заяв громадян по питаннях надання населенню пільг, допомог малозабезпеченим сім'ям та сім'ям з дітьми під головуванням заступника голови Самбірської районної державної адміністрації Лесі Ленартович, за участі заступника начальника управління соціального захисту населення, та представників від управління соціального захисту населення райдержадміністрації, центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Самбірського району, міськрайонного центру зайнятості.

Детальніше: Засідання комісії з розгляду...

24 травня на засіданні Уряду затверджено розроблені Держенергоефективності технічні регламенти енергетичного маркування телевізорів та кондиціонерів повітря. Відповідно до цих регламентів всі кондиціонери та телевізори в Україні реалізовуватимуть разом з енергетичними етикетками європейського зразка. 

Детальніше: Уряд схвалив рішення, за...

Досягнення країни у розвитку «чистої» енергетики, значний ресурсний потенціал, оновлене законодавство, гарантії для інвесторів, можливі ризики та їх подолання – все це презентував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук журналісту всесвітньо відомого видання  «Bloomberg New Energy Finance» у ході інтерв’ю.

Детальніше: Голова...

Можливість заощадити майже половину і більше коштів при утепленні будинків – це ще один важливий фактор, який мотивує все більше ОСББ долучатися до Урядової програми «теплих» кредитів. 

Детальніше: ОСББ-учасникам програми...

На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук під час прес-конференції «Україна на ЕКСПО 2017: енергія творчих людей», яка відбулася 22 травня у ІА «Інтерфакс Україна» за ініціативи Торгово-промислової палати України.  

Детальніше: Сергій Савчук: Україна...

23 травня 2017 року спеціалістами Самбірського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксаною Паславською та Олександрою Башак було здійснено виїзд у сім’ї учасників антитерористичної операції які проживають на території Вільшаницької сільської ради.

Детальніше: Здійснено виїзд у сім’ї...

Картинки по запросу Внесено зміни у форми звітів щодо обсягів придбання та реалізації алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення

Наказом Міністерства фінансів України від 10.11.2016 № 943 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 11 лютого 2016 року № 49» (далі – Наказ № 943), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 01.03.2017 за № 282/30150, внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 11 лютого 2016 року № 49 «Про затвердження форм звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення» (далі – Наказ № 49), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03.03.2016 за № 340/28470. Наказ № 943 опубліковано в бюлетені «Офіційний вісник України» від 07.04.2017 № 28 та набрав чинності 08.05.2017.

Детальніше: Внесено зміни у форми звітів...

3 червня одночасно у 9-ти обласних центрах України стартує фестиваль інноваційної освіти «Відкривай Україну». Освітня подія об’єднає Львів, Луцьк, Чернівці, Вінницю, Київ, Полтаву, Харків, Краматорськ та Запоріжжя.

Детальніше: «Відкривай Україну»: стартує...

 

  

   

 

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua