Самбірська

районна державна адміністрація

Експрес-інформація

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.12 грудня 2017 року в с. Дубрівка на базі Дубрівської СЗШ І-ІІ ст. відбулися заходи неформальної освіти: педагогом-організатором Валентиною Подолець проведено семінар-заняття для учнів 7-9 класів (32 осіб) на тему: «Конфлікт і спілкування». Участь у даному заході взяли: головний спеціаліст служби у справах дітей РДА – Зоряна Войтович, старший інспектор ювенальної превенції Самбірського відділу поліції – Галина Андрощук, головний спеціаліст сектору з питань молоді та спорту РДА – Галина Васюта та завідувач сектору з питань молоді та спорту РДА – Василь Лесько.

Детальніше: Заходи неформальної освіти...

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.Сьогодні, 12 грудня 2017 року голова Самбірської районної державної адміністрації Микола Фрей побував на підприємстві КНТ у селі Чуква, яке очолює Андрій Куйдич. КНТ – Куйдич опалювальні технології (у перекладі з англійської). 

Детальніше: Нові сили для розвитку...

Президент підписав Закон про продовження до 1 серпня 2018 року Угоди між Україною та Нідерландами про Міжнародну місію захисту розслідування катастрофи рейсу МН17 Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про ратифікацію Угоди (у формі обміну нотами) між Україною та Королівством Нідерланди про продовження до 1 серпня 2018 року строку дії Угоди між Україною та Королівством Нідерланди про Міжнародну місію захисту розслідування від 28 липня 2014 року».

Детальніше: Президент підписав Закон про...

За результатами візиту української делегації до однієї з найбільших європейських лікарень «Charité» (https://www.charite.de) (м. Берлін, Німеччина), в якій акумульовано унікальний досвід впровадження енергоменеджменту та реалізації енергоефективних заходів, Держенергоефективності разом з німецькими партнерами домовилися про необхідність поширення цього досвіду в муніципальних лікарнях України.

Детальніше: Держенергоефективності разом...

Всесвітній день хворого на бронхіальну астму щорічно проводиться 11 грудня. Метою заходів, присвячених цій події, є привернення уваги суспільства до проблеми розповсюдження бронхіальної астми, що належить до найбільш поширених захворювань у світі. За статистикою, понад 5% дорослого населення і 10% дитячого страждають на цю хворобу.

Детальніше: 11 грудня – Всесвітній день...

Днями, у музеї «Бойківщина» на Самбірщині, відбувся Різдвяний фестиваль «Над вертепом зірка ясна засіяла».

Детальніше: Колядки та театралізоване...

Ці гроші є символом підтримки ЄС реформ, які відбуваються в Україні – Президент під час підписання Угод щодо розширення системи харківського метрополітенуУ присутності Президента Петра Порошенка відбулось підписання фінансово-кредитних угод між Україною і Європейським банком реконструкції та розвитку та Європейським інвестиційним банком щодо розширення системи харківського метрополітену. «Ці гроші є символом підтримки Європейським Союзом реформ, які відбуваються в Україні. І ця підтримка є надзвичайно вагомою, рішучою, постійною і знаковою», - наголосив Петро Порошенко.

Детальніше: Ці гроші є символом...

За інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології ввечері із збереженням до кінця доби 11 грудня та на добу 12 грудня поточного року очікується значне посилення південно-західного вітру: поривами 17 - 22 м/с, місцями шквали вітру до 25-27 м/с.

Детальніше: На Львівщині очікують пориви...

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua