Самбірська

районна державна адміністрація

Експрес-інформація

21 квітня голова Самбірської райдержадміністрації Микола Фрей провів нараду з головними лікарями амбулаторій Самбірського району та новоутворених територіальних громад щодо реалізації Урядової програми «Доступні ліки». На зустріч запрошено представників аптек, з якими укладено угоди на реалізацію Урядової програми. 

Детальніше: Реалізація програми...

З метою соціального захисту військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції та членів їх сімей спеціалістами Самбірського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксаною Паславською та Марією Федишак було здійснено візит до демобілізованого учасника АТО Ралівської сільської ради.

Детальніше: Візит в сім’ю учасника АТО

Громади з Волинської, Донецької, Львівської, Луганської, Тернопільської, Харківської областей запрошують взяти участь у Всеукраїнському волонтерському проекті "Тут і зараз", організаторами якого є громадська організація "Тут та зараз" у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України.

Детальніше: Громадам Львівщини...

Сьогодні відбулася зустріч голови Самбірської районної державної адміністрації Миколи Фрея з головою Самбірської асоціації учасників ліквідації аварії на ЧАЕС  Андрієм Кульчицьким, за участі заступника голови районної державної адміністрації Лесі Ленартович, начальника управління соціального захисту населення Ольги Добрянської та завідувача сектору з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни, праці та учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.

Детальніше: Обговорено заходи,...

20 квітня 2017 року відбулось засідання комісії з розгляду заяв громадян по питаннях надання населенню пільг, допомог малозабезпеченим сім'ям та сім'ям з дітьми під головуванням заступника голови Самбірської районної державної адміністрації Лесі Ленартович, за участі начальника управління соціального захисту населення Ольги Добрянської, представників управління соціального захисту населення райдержадміністрації, центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Самбірського району та міськрайонного центру зайнятості.

Детальніше: Засідання комісії з розгляду...

В Новосілко-Гостиннівській сільсьській раді відбулась зустріч першого заступника голови Самбірської райдержадміністрації Р. Біндаса з представником фірми "FREE ENERGY" з приводу реалізації інвестиційного проекту із добудови гідроелектростанції на річці Дністер.

Детальніше: Потенційний інвестор в с....

Упродовж 20 – 24 квітня на Львівщині очікується ускладнення погодних умов. Про це повідомив в.о директора департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації Олександр Харчук.

Детальніше: До уваги водіїв: очікується...

Картинки по запросу Увага! Виїзний особистий прийом громадянВ Самбірській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області 28 квітняя 2017 року з 15.00 до 17.00 в приймальні громадян буде проводити виїзний особистий прийом громадян перший заступник начальника ГУ ДФС у Львівській області Ганюк Руслан Володимирович.      

Детальніше: Увага! Виїзний особистий...

З метою забезпечення заходів щодо недопущення заносу африканської чуми свиней на територію району, виконання ветеринарно-санітарних вимог щодо належного стану території свиногосподарств сьогодні відбулось засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії при Самбірській райдержадміністрації під головуванням першого заступника районної державної адміністрації Романа Біндаса.

Детальніше: Про виконання заходів по...

У квітні Львівська область отримала черговий транш субвенції з державного бюджету на виплату державної соціальної допомоги для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом "гроші ходять за дитиною" у сумі 1 613,9 тис грн.

Детальніше: На виплати допомоги...

 

  

   

 

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua