Самбірська

районна державна адміністрація

Експрес-інформація

Для забезпечення екологічно безпечного збирання та транспортування твердих побутових відходів, придбано сміттєвоз для Новокалинівської об’єднаної територіальної громади.

Детальніше: Новокалинівська ОТГ отримала...

З метою збереження дорожнього покриття автомобільних доріг від руйнування великоваговими транспортними засобами у період спекотної погоди, обмежується проїзд територією Львівської області великовагового автомобільного транспорту загальною вагою понад 24 тонни і навантаженням на вісь понад 7 тонн у денний час доби з 10.00 до 22.00 у разі підвищення температури повітря понад +28ºС.

Детальніше: У літній період на...

Вчора, 28 червня, на Львівщині відзначили 21-шу річницю Конституції України. Участь у святкуванні визначної дати взяла делегація із Самбірщини, у складі працівників адміністрації та районного дому с. Роздільне.

Детальніше: Делегація із Самбірщини...

Світлина від Відділ культури Самбірської РДА.

ПРОГРАМА ДНЯ ТАБОРУ
10.00 - 11.30 - Духовна наука, перегляд короткого мотиваційного відео.
11.30 - 12.00 - Банси.
12.00 - 13.00 - Майстер-клас (малювання на склі (зі Львова)).
13.00 - 13.30 - Обід (чай, сік, канапки, солодощі).
13.30 - 14.15 - Банси.
14.15 - 15.30 - Майстер-класи (Вироби з природного матеріалу (Лемякіна Алла), “Робота з папером” с.Погірці, “Робота з природніми матеріалами” с.Сусолів, с.Чайковичі (місцеві)).

Детальніше: Мистецький табір для...

Шановні співвітчизники!

Дорогі українці!

Лише 21 рік тому, після багатогодинних баталій, багато з яких ми сьогодні дуже добре пам’ятаємо, ранком 28 червня 1996 року Верховна Рада України ухвалила Конституцію України – Основний Закон нашої держави, який і досі вважається одним із найдемократичніших у світі.

Детальніше: Виступ Президента України з...

27 червня 2017 року психологом відділу соціальної роботи Самбірського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Марією Федишак спільно з інспектором Луківської сільської ради Оксаною Кріль, було здійснено візит у 2 сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, на території Луківської сільської ради.

Детальніше: Виїзд у сім’ї

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

День Конститу́ції Украї́ни — державне свято, яке відзначається щорічно 28 червня. Саме з цієї нагоди сьогодні, 27 червня, біля адмінбудинку районної ради відбулись урочистості та святковий концерт, присвячені 21-ї річниці Конституції України.

Детальніше: В Самборі утворили «Живий...

Картинки по запросу Тетяна Косторна

26 червня 2017 року за ініціативи департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації та за підтримки ГО «Центр «Жіночі перспективи» відбувся тренінг на тему «Співпраця зі засобами масової інформації у сфері протидії торгівлі людьми».

Детальніше: Тренінг з протидії торгівлі...

Картинки по запросу Профілактика та боротьба з фітофтороюФітофтора - одне з найпоширеніших і неприємних грибкових захворювань, що вражає пасльонові рослини: картоплю, томати, баклажани, перець, суницю. Особливо небезпечна фітофтора для томатів та картоплі, оскільки вражає ці рослини в період дозрівання плодів, коли боротися з нею практично безглуздо.

Детальніше: Профілактика та боротьба з...

 

  

   

 

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua