Самбірська

районна державна адміністрація

Експрес-інформація

 Світлина від Пласт - український скаутинг.У м. Києві 25-26 листопада, з метою обговорення проведеного аудиту діяльності Пласту, напрацювання візійної комісії, запуск роботи стратегічної комісії Пласту та обговорити ряд інших важливих питань тощо.

Детальніше: Крайова Пластова Рада...

Сьогодні, 19 жовтня, голова Самбірської райдержадміністрації М.Фрей та голова районної ради В.Кімак  проінспектували якість виконання  ремонтних робіт на дорозі загального користування місцевого значення Луки – Острів.  

Детальніше: У Самбірському районі...

Цими днями на соціальну підтримку учасників АТО, членів їхніх сімей, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні, що здійснюється в області в межах обласної комплексної програми, виділено 964,4  тис гривень.

Детальніше: На соціальну підтримку...

Упродовж двох днів, 26-27 жовтня, у Львові відбудеться XVII Міжнародний економічний форум «Львівщина - локомотив промислової революції в Україні». Цьогоріч форум присвячений реформам в економіці, боротьбі з корупцією та розвитку інвестиційного клімату регіону.

Детальніше: Понад 2,5 тисячі учасників...

Результат пошуку зображень за запитом "отруйні гриби профілактика"Осінь — чудова пора року, яка має багато спокус. Одна з них — це збір грибів. Україна належить до країн, де вживання грибів є традиційним, їх найчастіше використовують як приправи до страв. Це — своєрідний харчовий продукт, який має особливий хімічний склад. У грибах знаходиться значна кількість азотистих речовин, у тому числі білків, жирів, вуглеводів, деякі вітаміни (В1, РР). Вони містять багато мінеральних речовин (фосфор).

Детальніше:  Профілактика отруєнь грибами

Детальніше: Профілактика грипу та...

опале листяОдна з найбільш актуальних комунальних проблем осені – пожухле опале листя з дерев, яке в багатьох країнах просто спалюють. Однак пожовклому листю можна знайти більш корисне застосування, впевнені дослідники.

Детальніше: Чому не можна спалювати...

 

  

   

 

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua