Самбірська

районна державна адміністрація

Експрес-інформація

 Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.«Небесна сотня» – це більше ста героїв, що пожертвували собою заради нас, нашої мрії про краще майбутнє. Відвоювавши тут, на землі, вони не перестають воювати на небі. Своїми молитвами та заступництвом перед Богом та Богородицею, вони, допоки стоятиме світ, будуть просити за нас та Україну. А ми, в свою чергу, не маємо права забувати, за що вони віддали своє життя.

Детальніше: На Самбірщині тривають...

Сьогодні, 20 лютого, на площі біля пам'ятника Тарасу Шевченкові відбулась тиха акція «Ангели пам'яті».  В межах заходу діти розмістили на площі понад 300 ангелів.

Детальніше: Львівщина долучилась до...

Сьогодні, 20 лютого 2018 року, під головуванням голови Самбірської райдержадміністрації Миколи Фрея відбулося засідання колегії районної державної адміністрації, в ході якої розглянуто стан виконання бюджету Самбірського району за 2017 рік.

Детальніше: Відбулося засідання колегії...

Картинки по запросу жеребний

20 лютого 2014 року на 28 році життя обірвалося життя Володимира Жеребного, Героя Небесної Сотні, в минулому – випускника Рудківської школи, працівника Вишнянського коледжу Львівського НАУ.

Детальніше: Сьогодні четверта річниця з...

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до пункту 62 Розділ V «Прикінцеві положення» Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо спорудження меморіально-музейного комплексу Героїв Небесної Сотні».

Детальніше: Президент підписав Закон...

Станом на 19 лютого в області на кір захворіло 466 осіб, з них 348 дітей (згідно первинних діагнозів). Ріст захворюваності відбувається в основному за рахунок дитячого населення, питома вага захворілих дітей становить 75%.

Детальніше: Найкращий захист від кору –...

Відповідно до графіка проведення обстежень умов проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах у Самбірському районі на І квартал 2018 року та з метою попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, захисту прав та інтересів дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, 16 лютого 2018 року комісією у складі: начальника відділу запобігання дитячої безпритульності, бездоглядності та профілактики правопорушень серед дітей служби у справах дітей Самбірської районної державної адміністрації Наталії Білас, головного спеціаліста відділу запобігання дитячої безпритульності, бездоглядності та профілактики правопорушень серед дітей служби у справах дітей Зоряни Войтович, спеціаліста І категорії Воле-Баранецької сільської ради Наталії Віхрак, завідуючої  фельдшерсько-акушерським пунктом с. Баранівці Марії Дутко обстежено сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах, на території Воле-Баранецької сільської ради.

Детальніше: Обстеження сімей,  які...

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua