Самбірська

районна державна адміністрація

Новини Самбірської ОДПІ

Картинки по запросу платник єдиного податку

Самбірська ОДПІ звертає увагу платників, що відповідно до п.п.2 п.292.1 ст.292 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) доходом платника єдиного податку для юридичної особи є будь-який дохід, включаючи дохід представництв, філій, відділень такої юридичної особи, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній п.292.3 ст.292 ПКУ.

Детальніше: Для розрахунків юридична...

Картинки по запросу Платник податку на доходи має право подати уточнюючу декларацію про майновий стан і доходи для отримання податкової знижки

Самбірська ОДПІ нагадує, що відповідно до п.п.166.1.1 п.166.1 ст.166 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платник податку на доходи фізичних осіб (далі – платник податку) має право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.

Детальніше: Платник податку на доходи...

Картинки по запросу У разі використання РРО, який вичерпав термін дії експлуатації, передбачена відповідальність

Самбірська ОДПІ звертає увагу платників, що у разі використання реєстратора розрахункових операцій (далі – РРО), який вичерпав свій строк експлуатації, такий технологічний пристрій не може вважатися РРО відповідно до вимог Закону України від 06.07.1995 №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» зі змінами та доповненнями (далі – Закон №265).

Детальніше: У разі використання РРО,...

Картинки по запросу подається річна податкова декларація про майновий стан і доходи, якщо фізична особа прописана в одному місці, а дохід отримує в іншому?

Відповідно до п.49.1 ст.49 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ), податкова декларація подається за звітний період в установлені ПКУ строки контролюючому органу, в якому перебуває на обліку платник податків.

Детальніше: За якою податковою адресою...

 Картинки по запросу Як отримати довідку про свої доходи не відвідуючи податкову

В рамках кампанії декларування доходів громадян та електронного декларування доходів державних службовців громадяни можуть скористатися сервісом «Електронний кабінет» в частині отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді (далі – відомості про доходи) та отримати відомості про доходи в електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису (ЕЦП), а також підготувати, заповнити та надіслати в електронному вигляді до контролюючих органів декларацію про майновий стан і доходи.

Детальніше: Як отримати довідку про свої...

Картинки по запросу Для обізнаності у податкових змінах представники фіскальної служби провели черговий семінар для платників

У Самбірській ОДПІ відбувся семінар для керівників та бухгалтерів підприємств та фізичних осіб-підприємців, присвячений новаціям у податковому законодавстві. Відкрив захід в.о начальника Самбірської ОДПІ Михайло Білий.

Детальніше: Для обізнаності у податкових...

Картинки по запросу ОДПІ проведено для громадян інформаційно-роз’яснювальну акцію у ЦОП

Днями, в Самбірській ОДПІ начальником відділу обслуговування платників Лесею Ханас проведено інформаційно-роз’яснювальну акцію у Центрі обслуговування платників (далі – ЦОП) для громадян Самбірського району: «Декларування доходів громадян у 2018 році».

Детальніше: Самбірською ОДПІ проведено...

Картинки по запросу Доходи від здавання в оренду нерухомого майна слід задекларувати не пізніше 01 травня 2018 року

Відповідно до п. 1 ст. 810 Цивільного кодексу України (далі – ЦКУ) за договором найму (оренди) житла одна сторона – власник житла передає або зобов'язується передати другій стороні житло для проживання у ньому на певний строк за плату.

Детальніше: Доходи від здавання в оренду...

Картинки по запросу Декларуємо доходи при отриманні спадщини чи дарунка у 2017 році

Самбірська ОДПІ нагадує, що фізичні особи - резиденти, які отримали у 2017 році спадщину (дарунок) від фізичної особи - резидента, але не відносяться до членів сім’ї першого та другого ступенів споріднення, сплачують податок на доходи фізичних осіб за ставкою 5 відсотків від вартості будь-якої спадщини (дарунка).

Детальніше: Декларуємо доходи при...

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua