Самбірська

районна державна адміністрація

Результат пошуку зображень за запитом "семінар"Днями в приміщенні Самбірської ОДПІ відбувся семінар для юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців з актуальних питань податкового законодавства.

Ключовим питанням зустрічі було питання повноти та правильності сплати платежів до бюджету. Була приділена увага помилковій сплаті податків на інші бюджетні рахунки. У таких випадках сплачені суми обліковуються як нез’ясовані, а у ІКП може виникнути податковий борг, на який, своєю чергою, нараховуються пеня та штрафні санкції за несвоєчасну сплату.

Під час виступу фахівці роз’яснили принципи функціонування системи, питання критеріїв оцінки ступеня ризиків достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної або розрахунку коригування в ЄРПН,  порядок зупинення реєстрації та алгоритм дій платника у таких випадках.

Крім того, увагу присутніх звернули на  переваги подання звітності в електронному виді. Це пріоритетний напрямок у розвитку партнерських стосунків між органами Державної фіскальної служби та платниками податків, це економія робочого часу та коштів на придбання бланків, гарантоване оперативне відстеження змін до форм звітності, арифметичний контроль за показниками звітності а також уникнення витрат часу на черги при поданні звітності. Інформація, яка передається засобами Інтернет в електронному вигляді, надійно захищена та зашифрована. Це стовідсотковий захист від несанкціонованих переглядів та втручань.

В ході заходу наголошено на дотриманні законодавства про працю, легалізації робочих місць, недопущення виплати заробітної плати у розмірі, меншому за встановлений законодавством рівень, який з 1 січня 2017 року становить 3200 гривень, про зміни в законодавстві про працю, а також про посилення відповідальності за порушення в сфері праці.

 

Під час зустрічі платники податків мали змогу отримати відповіді на всі запитання.

 

 

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua