Самбірська

районна державна адміністрація

Новини Самбірської ОДПІ

Картинки по запросу Особливості подання податкової звітності з податку на прибуток неприбутковими організаціями

 Державна фіскальна служба України щодо звітування неприбутковими підприємствами, установами та організаціями (далі – неприбуткові організації) у листі від 10.08.2017 №21192/7/99-99-12-02-04-17 ( далі – лист ДФС №21192) повідомила наступне.

Детальніше: Особливості подання...

Картинки по запросу Нормативно-правове забезпечення

Самбірська ОДПІ нагадує, що запроваджена з квітня 2017 року система автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – СМ КОР), з 01.07.2017 працює у повноцінному режимі.

Детальніше: Нормативно-правове...

 Картинки по запросу Відпустка для підприємця-єдинникаСамбірська ОДПІ нагадує, що відповідно до пп.295.1 ПКУ платники єдиного податку першої і другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця.

Детальніше: Відпустка для...

Картинки по запросу Декларацію акцизного податку за оновленою формою слід подати не пізніше 21 серпня 2017 року

Самбірська ОДПІ, що відповідно до Податкового кодексу України передбачено щомісячне декларування податкових зобов’язань з акцизного податку. Декларація за звітний (податковий) період, що дорівнює календарному місяцю, подається платником щомісяця протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця, до контролюючого органу за місцем обліку такого платника.

Детальніше: Декларацію акцизного податку...

Картинки по запросу засідання круглого столу

З метою інформування платників податків, роз’яснення новацій законодавства у Самбірській ОДПІ проведено засідання “круглого столу” основною темою якого визначено функціонування системи автоматизованого моніторингу управління ризиками при адміністрування ПДВ.

Детальніше: В Самбірській ОДПІ відбулось...

Картинки по запросу Порядок обчислення суми податку на нерухоме майно на житлову нерухомість фізичних осіб

Обчислення суми податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (далі – податок), з об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, регулюється п.п.266.7.1 п.266.7 ст.266 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI зі змінами та доповненнями, відповідно до якого таке обчислення здійснюється контролюючим органом за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника такої нерухомості у такому порядку:

Детальніше: Порядок обчислення суми...

Картинки по запросу Шановні платники податків!\23 серпня 2017 року у м. Львові Головним управлінням ДФС у Львівській області буде проведено безкоштовний семінар для платників податків Львівської області, які перебувають на обліку в ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, на тему: «Актуальні питання оподаткування у 2017 році» за участю сертифікованих аудиторів Львівщини.

Детальніше: Шановні платники податків!

Картинки по запросу Шановні платники податків!\17 серпня 2017 року у м. Львові Головним управлінням ДФС у Львівській області буде проведено безкоштовний семінар для платників податків-фізичних осіб, які проживають у місті Львові та Львівській області на тему: «Як правильно сплатити податки громадянам-власникам майна (податок на нерухоме майно та транспортний податок)».

Детальніше: Шановні платники податків! 

 Картинки по запросу Актуально для платників податку на додану вартість!Самбірська ОДПІ нагадує, що у разі отримання квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) платник податку має право подати на розгляд комісії Державної фіскальної служби України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН або відмову у такій реєстрації письмові пояснення та/або копії документів, зазначені у підпункті «в» п.п.201.16.1 п.201.16 ст.201 Податкового кодексу України зі змінами та доповненнями з повідомленням щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по відмовленим податковим накладним/розрахункам коригування за встановленою формою J(F)1312601 (далі – Повідомлення).

Детальніше: Актуально для платників...

 

  

   

 

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua