Самбірська

районна державна адміністрація

Новини Самбірської ОДПІ

Результат пошуку зображень за запитом "податкова служба"Самбірська ОДПІ нагадує, що відповідно до переліку витрат, дозволених до включення до податкової знижки, визначених п.п.163.3.7 п.166.3 ст.163 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755 зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ), платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень п.164.6 ст.164 ПКУ, зокрема, фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати у зв’язку із переобладнанням транспортного засобу, що належить платникові податку, з використанням у вигляді палива моторного сумішевого, біоетанолу, біодизелю, стиснутого або скрапленого газу, інших видів біопалива.

Детальніше: Податкова знижка: отримуємо...

Результат пошуку зображень за запитом "податкова служба"Відповідно до норм ст.42 Господарського кодексу України від 16.01.2003 №436-IV зі змінами та доповненнями підприємництво – це самостійна, ініціативна, систематична, на власний ризик господарська діяльність, що здійснюється суб’єктами господарювання (підприємцями) з метою досягнення економічних і соціальних результатів та одержання прибутку.

Детальніше: Сплата ЄСВ фізичною особою –...

Результат пошуку зображень за запитом "проведено практикум для юридичних осіб"Днями фахівцями Самбірської ОДПІ було проведено черговий семінар-практикум для платників податків-юридичних осіб. Учасники зібрання отримали нагоду дізнатись про новації законодавства та останні роз’яснення ДФС України в частині оподаткування юридичних осіб.

Детальніше: Проведено практикум для...

Результат пошуку зображень за запитом "звітність неприбуткових організацій"Неприбутковим підприємством, установою та організацією є підприємство, установа та організація, що одночасно відповідає вимогам, встановленим у п.п.133.4.1 п.133.4 ст.133 Податкового кодексу України зі змінам і доповненнями (далі – ПКУ), зокрема, внесена контролюючим органом до Реєстру неприбуткових установ та організацій.

Детальніше: Звітність неприбуткових:...

 

Результат пошуку зображень за запитом "податкова служба"Відповідно до п.п. 14.1.257 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) поворотна фінансова допомога - це сума коштів, що надійшла платнику податків у користування за договором, який не передбачає нарахування процентів або надання інших видів компенсацій у вигляді плати за користування такими коштами, та є обов’язковою до повернення.

Детальніше: За якою ознакою доходу...

Картинки по запросу Особливості електронної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ

Проблема роботи Системи автоматизованого моніторингу відповідностей податкових накладних/розрахунку коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких ПН/РК в Єдиному реєстрі податкових накладних на сьогодні дуже хвилює платників ПДВ. Адже вона працює лише більше двох місяців і поки що недосконала. В зв’язку з цим фахівці Самбірської ОДПІ провели семінар  для платників податків.

Детальніше: Особливості електронної...

 Картинки по запросу Шановні платники податків!\19 жовтня 2017 року у м. Львові Головним управлінням ДФС у Львівській області буде проведено безкоштовний семінар для платників податків Львівської області, які перебувають на обліку в ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, на тему: «Актуальні питання оподаткування у 2017 році» за участю міжнародних сертифікованих професійних бухгалтерів Львівщини.

Детальніше: Шановні платники податків! 

Картинки по запросу Надаємо відповідь на запит податкової через «Електронний кабінет платника»Контролюючі органи мають право отримувати від платників податків, платників єдиного соціального внеску та надавати у межах, передбачених законом, документи в електронному вигляді.

Детальніше: Надаємо відповідь на запит...

Картинки по запросу Які податкові накладні / розрахунки коригування не підлягають Моніторингу для зупинення їх реєстрації

Якщо за результатами перевірки ДФС встановлено, що податкова накладна / розрахунок коригування відповідає одній з цих ознак, – така податкова накладна / розрахунок коригування не підлягає Моніторингу.

Детальніше: Які податкові накладні /...

Картинки по запросу Поворотна допомога, отримана платником єдиного податку

Відповідно до п.п.14.1.257 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) поворотна фінансова допомога – сума коштів, що надійшла платнику податків у користування за договором, який не передбачає нарахування процентів або надання інших видів компенсацій у вигляді плати за користування такими коштами, та є обов’язковою до повернення.

Детальніше: Поворотна допомога, отримана...

 

  

   

 

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua