Самбірська

районна державна адміністрація

Новини Львівської ОДА

Львівщина готується відзначати День Прапора та День Незалежності. Відтак розпочнуться патріотичні святкування 23 серпня з церемонії підняття Державного стягу навпроти Львівської ОДА. Підніматиме головний прапор Львівщини донька загиблого в АТО військовослужбовця.

Детальніше: День Незалежності та День...

Валовий збір картоплі цього року на більш як піввідсотка більший, ніж минулоріч і становить майже 150 тис. тонн Урожайність з кожного гектара становила 161,2 ц (на 1 серпня 2016р. - 161 ц).

Детальніше: Урожай картоплі та соняшнику...

Шестеро учасників проекту «Рука допомоги» зі Львівської області отримають фінансову допомогу на започаткування власної справи. Таке рішення ухвалила комісія з реалізації пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб, створена при Львівській облдержадміністрації.

Детальніше: Завдяки проекту «Рука...

Упродовж шести місяців цього року зареєстровано 6662 одруження. Цей показник на 4,2% вищий відповідно до такого ж періоду минулого року. Відтак, сім`ю створили на 267 пар більше.

Детальніше: Молодь на Львівщині...

З метою збільшення надходжень до місцевих бюджетів, ефективного та раціонального використання водних об’єктів, Департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації оголошує земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок разом із водними об’єктами.

Детальніше: Департамент екології та...

Підприємства Львівщини у січні–червні 2017р. надали споживачам телекомунікаційних, поштових та кур’єрських послуг на майже 1495 млн.грн, що на 1,2% більше, ніж у січні– червні 2016р.

Детальніше: Мобільним зв’язком мешканці...

У четвер, 24 серпня, у День Незалежності України, відбудеться мистецький проект просто неба «Нам є що захищати».

Детальніше: У День Незалежності...

Сьогодні, 22 серпня, з нагоди 26-ї річниці Дня Незалежності України, яку святкуватимуть 24 серпня, відзначили працівників Львівської митниці Державної фіскальної служби України.

Детальніше: З нагоди Дня Незалежності...

 

  

   

 

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua