Самбірська

районна державна адміністрація

Новини Львівської ОДА

Впродовж 2017 року науковці НПП «Сколівські Бескиди» проводили інвентаризацію флори, фауни, грибів та ідентифікацію старовікових лісів, фенологічні спостереження.

Детальніше: У «Сколівських Бескидах»...

У четвер, 22 лютого 2018 року, у головному управлінні Пенсійного фонду України у Львівській області відбудеться «пряма телефонна гаряча лінія» з питань пенсійного забезпечення громадян. 

Детальніше: У четвер відбудеться пряма...

Сьогодні, 20 лютого, у внутрішньому дворику географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка відкрили погруддя Герою Небесної Сотні,  Герою України Ігорю Костенку.

Детальніше: На Львівщині відкрили...

Збірна команда Львівської області у складі 8 спортсменів, представників акробатичних шкіл Львова та Дрогобича, взяла участь у чемпіонаті України зі стрибків на акробатичній доріжці, які відбулися 13-17 лютого 2018 року в місті Миколаєві. Загалом за нагороди змагалися понад 100 спортсменів із різних регіонів України.

Детальніше: Збірна команда Львівщини...

У приміщенні Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства відбулось засідання «Лісокультурної Ради Львівського ОУЛМГ». До складу лісокультурної Ради входять науковці, головні лісничі державних лісогосподарських підприємств, інженери лісових культур та працівники лісового відділу управління.

Детальніше: Лісокультурна Рада...

Сьогодні, 20 лютого, на площі біля пам'ятника Тарасу Шевченкові відбулась тиха акція «Ангели пам'яті».  В межах заходу діти розмістили на площі понад 300 ангелів.

Детальніше: Львівщина долучилась до...

За  тиждень з обласного бюджету виділили 127,8 млн гривень, що забезпечило повноту та своєчасність виплати заробітної плати в бюджетній сфері, оплату спожитих енергоносіїв, придбання  медикаментів та продуктів харчування.

Детальніше: Понад 127 млн гривень – на...

У вівторок, 20 лютого, у День Героїв Небесної Сотні на Личаківському кладовищі вшанували пам'ять новітніх Героїв України.

Детальніше: На Личаківському кладовищі...

Упродовж 19 - 23 лютого в ігрових залах дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» та санаторію «Карпати» у місті Трускавці триватиме ХVІ Всеукраїнський юнацький турнірі з тенісу «Зимовий Трускавець» серед юнаків і дівчат віком до 10 та до 16 років.

Детальніше: На Львівщині стартував ХVІ...

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua