Самбірська

районна державна адміністрація

Новини Львівської ОДА

У середу, 24 травня, у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулося урочисте відкриття ХХХ Міжнародних змагань з пожежно-прикладного спорту пам’яті пожежних-героїв Чорнобиля.

Детальніше: На Львівщині стартували ХХХ...

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Волинської області провів нараду щодо створення належних умов для реалізації громадянами України права на безвізове відвідування країн Європейського Союзу на міжнародних пунктах. Учасники наради обговорили питання координації дій усіх відповідних служб та відомств щодо підготовки та запуску цього режиму, який розпочнеться 11 червня 2017 року.

Детальніше: Президент: Найважливіше при...

У неділю, 28 травня, у Золочеві в межах святкування дня міста триватиме екологічний фестиваль «Еко Фест 2017». На гостей заходу чекають тренінги, популярні гурти та тематичні відкриті майданчики.

Детальніше: Золочів запрошує на «Еко...

22-29 травня до 100-річчя від дня народження диригента Мирослава Антоновича Хор імені Миколи Лисенка та Візантійський Хор з Утрехту гастролюватимуть містами України.

Детальніше: Всесвітньовідомі голландські...

Посвідчення про присвоєння кваліфікації нещодавно вручило керівництво Міжрегіонального центру професійно-технічної освіти художнього моделювання та дизайну Львова безробітним, які протягом  жовтня - травня опановували професію «швачка».

Детальніше: 5000 безробітних освоїли...

Масштабним дійством на бронетанковому заводі завтра, 25 травня, відзначать День Європи. Гасло свята – «Україна – Європейський щит!». Про це розповіли під час прес-конференції за участі організаторів заходу у Львівській ОДА.

Детальніше: Мистецтво як зброя заради...

Відділ рекрутингу Львівського міського центру зайнятості запрошує громадян для працевлаштування на посаду інспектора з кадрів у ТзОВ "Львівський бетон".

Детальніше: "Львівський бетон" запрошує...

У неділю, 11 червня, на Львівщині відбудуться позачергові вибори Галичанівського сільського голови Городоцького району і Калинівського сільського голови Яворівського району.

Детальніше: Троє кандидатів позмагаються...

Нещодавно відбулися фінальні змагання за програмою V Спартакіади серед депутатів обласної ради, міських, районних, сільських та селищних рад Львівщини. Серед дисциплін: волейбол, настільний теніу, шахи та шашки, а також змагання з футзалу.

Детальніше: На Львівщині визначили...

Платники податків Львівщини в січні – квітні сплатили податку на прибуток до Державного бюджету – 336,7 млн грн. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження від цього податку збільшилися на 13,2 млн грн.

Детальніше: Майже 340 млн грн податку на...

 

  

   

 

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua