Самбірська

районна державна адміністрація

Новини Львівської ОДА

З 17 по 23 липня ГО «Центр просвітництва та розвитку людини» організовує  наметовий табір для дітей за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації у межах обласної програми "Молодь Львівщини" на 2016-2020 роки. 

Детальніше: Молодь запрошують на...

У неділю, 2 липня, у місті Глиняни Золочівського району, відбудеться відкриття навчально-виробничого комплексу «Мозаїка». Модерний комплекс трансформерного типу – результат дворічної співпраці Європейського Союзу та Глинянської міської ради. Супроводжуватиме відкриття масштабний фестиваль.

Детальніше: На Львівщині відкриють...

Український фольклор очима угорського музиканта. Днями, у Львівській обласній філармонії,  угорський композитор, музикант та етнограф Міклош Бот представив унікальний доробок української пісні.

Детальніше: На Львівщині угорець Міклош...

Сьогодні, 26 червня, у Львіській ОДА відбулась зустріч голови Олега Синютки із заступником міністра економічного розвитку і торгівлі Наталією Микольською.

Детальніше: Львівська область – пілотний...

Про моделі фінансування заходів з підвищення енергоефективності для бюджетних установ у Львівській області говорили сьогодні, 26 червня, під час семінару для представників районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад, а також міст області. 

Детальніше: У Львівській ОДА навчали...

 

  

   

 

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua