Самбірська

районна державна адміністрація

Новини Львівської ОДА

В області тривають роботи із відновлення електропостачання у населених пунктах, що були знеструмлені  внаслідок шквального вітру 11 та 12 грудня.

Детальніше: На Львівщині тривають роботи...

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації відкритий для людей, зокрема, для тих, що потребують особливих умов пересування чи зручностей у побуті (для незрячих).

Детальніше: Департамент соціального...

21 грудня об 11:00 год на українсько-польському кордоні «Рава-Руська-Гребенне» польські харцери урочисто передадуть Вифлеємський Вогонь Миру українським пластунам.

Детальніше: Наступного тижня пластуни...

Днями у селі Завидовичі Городоцького району Львівської області у прийомну сім’ю влаштували на виховання та спільне проживання дитину, позбавлену батьківського піклування.

Детальніше: На Львівщині дитина,...

11 грудня, в актовому залі Львівського державного палацу естетичного виховання учнівської молоді відбувся концерт оркестр 101-ї бригади охорони Генерального штабу Збройних Сил України.

Детальніше: Оркестр 101-ї бригади...

З нагоди Дня святого Миколая вихованців дитячих інтернатів і сиротинців Львівської області запрошують цікаві та пізнавальні майстер-класи з миловаріння.

Детальніше: Вихованців дитячих...

13-14 грудня за організації департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації в Українському католицькому університеті відбудуться навчання керівників танцювальних колективів та директорів народних домів «Культурні студії».

Детальніше: Стартує друга школа...

Найкращі інвестиційні проекти будівельної галузі Львівської області отримали нагороди  XVII міжнародного конкурсу «Дім-2017» - Кришталева Цегла за кращу будівельну інвестицію по обидві сторони східного кордону Європейського союзу - на шляху сонця і снігу, який відбувся у м. Любліні Республіки Польща під патронатом голови обласної державної адміністрації Олега Синютки.

Детальніше: Кришталева цегла: найкращі...

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua