Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

КОЛЕГІЇ САМБІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “27” _серпня_ 2015 року № _26_

Про хід підготовки житлово-комунального господарства та бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2015/16 року

На виконання  розпорядження голови районної державної адміністрації від 06 травня 2015 року № 189 «Про підготовку до опалювального сезону 2015/16 року» та  рішення Колегії районної державної адміністрації від  28 травня 2015 року № «Про підсумки роботи житлово-комунального господарства району в осінньо-зимовий період  2014/15 року та завдання на наступний опалювальний період» створено районну робочу  групу з координації та вирішення проблемних питань з підготовки об’єктів життєзабезпечення до роботи в осінньо-зимовий період та входження в опалювальний сезон 2015/16 року, яка провела чималу роботу по контролю та вирішенню проблемних питань в ході підготовки об’єктів теплопостачання, водопостачання, водовідведення, житлового фонду та об’єктів соціально-культурного призначення до роботи в осінньо-зимовий період.

Заслухавши та обговоривши інформації начальника Новокалинівського ВУЖКГ Володимира Каркача, начальника Ралівського УЖКГ/1 Романа Качмара, начальника Рудківського ВУЖКГ Ярослава Колця, начальника відділу освіти Леоніда Охріменка, головного лікаря комунального закладу Самбірська центральна районна лікарня Юрія Денька, начальника відділу культури Василя Федірка про хід підготовки підприємств житлово-комунального господарства та бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2015/16 року, Колегія Самбірської районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А:

1.Інформації начальника Новокалинівського ВУЖКГ Володимира Каркача, начальника Ралівського УЖКГ/1 Романа Качмара, начальника Рудківського ВУЖКГ Ярослава Колця, начальника відділу освіти Леоніда Охріменка, головного лікаря комунального закладу Самбірська центральна районна лікарня Юрія Денька, начальника відділу культури Василя Федірка про хід підготовки підприємств житлово-комунального господарства та бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2015/16 року взяти до відома.

2.Роботу підприємств житлово-комунального господарства району з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період визнати задовільною.

3.Рудківському ВУЖКГ (І. Колцьо), Ралівському УЖКГ/1 (Р. Качмар), Новокалинівському ВУЖКГ (В. Каркач):

3.1.Постійно проводити роз’яснювальну роботу серед населення та інших категорій споживачів щодо забезпечення стовідсоткової оплати за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги, використовуючи для цього засоби масової інформації, індивідуальні зустрічі, судові органи та інше.

3.2.Активізувати роботу щодо встановлення договірних стосунків між надавачами та споживачами житлово-комунальних послуг.

4.Новокалинівському ВУЖКГ  (В. Каркач), Рудківському ВУЖКГ (І. Колцьо):

4.1.Вжити термінових заходів щодо одержання до початку опалювального сезону 2015/16 року необхідних обсягів лімітів газу. 

4.2.До початку опалювального сезону привести у відповідність тарифи на послуги теплопостачання до економічно-обґрунтованих витрат на їх виробництво з обов’язковим дотриманням вимог чинного законодавства.

5.Відділу освіти районної державної адміністрації(Л. Охріменко), комунальному закладу Самбірська центральна районна лікарня (Ю. Денько) забезпечити до 15 жовтня 2015 року твердим паливом, відповідно до потреби, заклади освіти та охорони здоров’я. 

6.Головним розпорядникам коштів районного бюджету вжити заходи щодо забезпечення стовідсоткової оплати за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги бюджетними установами.

7.Сільським, селищному, міським головам до 01 жовтня 2015 року укласти угоди зі сторонніми організаціями на залучення техніки до снігоочищувальних робіт в населених пунктах.

8.Відділу житлово-комунального господарства, будівництва та розвитку інфраструктури (А. Войтович) в десятиденний термін підготувати розпорядження голови районної державної адміністрації на виконання цього рішення.

9.Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

 

 

 

Голова колегіїОлег Домчак

 

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

Перегляди статей
4916383

На сайті 114 гостей та користувачі відсутні

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua