Самбірська

районна державна адміністрація

УКРАЇНА
САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

« 21 » листопада 2017 року Самбір № 720

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Г. Охріменко на території Роздільненської сільської ради

Відповідно до статей 2, 6, 13, 21 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статей 81, 116, 118 Земельного кодексу України, Указу Президента України від 3 грудня 1999 року № 1529/99 “Про невідкладні заходи щодо прискорення реформування аграрного сектора економіки”, керуючись законами України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, “Про землеустрій”, розглянувши заяву Г. Охріменко від 12 жовтня 2017 року, враховуючи розпорядження голови Самбірської районної державної адміністрації від 24 липня 2017 року № 384 “Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Г. Охріменко на території Роздільненської сільської ради” і витяги з Державного земельного кадастру про земельну ділянку:
1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Охріменко Ганні Петрівні, з кадастровими номерами: ******:*****:*****:***** на площу 1,0500 га, *****:*****:*****:***** на площу 0,3200 га, які знаходяться на території Роздільненської сільської ради.
2. Передати у власність Охріменко Ганні Петрівні, жительці ***** ***** ******, земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 1,37 га, з них: 1,0500 (рілля), 0,3200 (пасовища) з врахуванням раніше переданих земельних ділянок і якості грунтів.
3. Відділу у Самбірському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області (І. Баран) та виконкому Роздільненської сільської ради (Г. Чернявська) внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.
4. Попередити землевласника про відповідальність за нецільове та нераціональне використання землі відповідно до ст. 211 Земельного кодексу України.
5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Романа Біндаса.


Микола Фрей

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

Перегляди статей
4683015

На сайті 189 гостей та користувачі відсутні

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua