Самбірська

районна державна адміністрація

УКРАЇНА
САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

« 21 » листопада 2017 року Самбір № 719

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) В. Рубаю на території Дублянської селищної ради
Відповідно до статей 2, 6, 13, 21 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статей 81, 116, 118 Земельного кодексу України, Указу Президента України від 3 грудня 1999 року № 1529/99 “Про невідкладні заходи щодо прискорення реформування аграрного сектора економіки”, керуючись законами України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, “Про землеустрій”, розглянувши заяву В. Рубая від 20 жовтня 2017 року, враховуючи розпорядження голови Самбірської районної державної адміністрації від 21 березня 2017 року № 124 “Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) В. Рубаю на території Дублянської селищної ради“ і витяги з Державного земельного кадастру про земельну ділянку:
1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Рубаю Василю Михайловичу, з кадастровими номерами: *****:*****:*****:***** на площу 0,4313 га, *****:*****:*****:***** на площу 2,8269 га, які знаходяться на території Дублянської селищної ради.
2. Передати у власність Рубаю Василю Михайловичу, жителю ***** ***** *****, земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 3,2582 га, з них: 2,8269 (рілля), 0,4313 (сіножаті) з врахуванням раніше переданих земельних ділянок і якості грунтів.
3. Відділу у Самбірському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області (І. Баран) та виконкому Дублянської селищної ради (Р. Когут) внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.
4. Попередити землевласника про відповідальність за нецільове та нераціональне використання землі відповідно до ст. 211 Земельного кодексу України.
5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Романа Біндаса.


Микола Фрей

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

Перегляди статей
4683016

На сайті Один гість та користувачі відсутні

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua