Самбірська

районна державна адміністрація

УКРАЇНА
САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

« 21 » листопада 2017 року Самбір № 716

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) М. Бешлей на території Новосілко-Гостиннівської сільської ради
Відповідно до статей 2, 6, 13, 21 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статей 81, 116, 118 Земельного кодексу України, Указу Президента України від 3 грудня 1999 року № 1529/99 “Про невідкладні заходи щодо прискорення реформування аграрного сектора економіки”, керуючись законами України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, “Про землеустрій”, розглянувши заяву М. Бешлей від 24 жовтня 2017 року надану представником по довіреності В. Бешлеєм, враховуючи розпорядження голови Самбірської районної державної адміністрації від 22 серпня 2017 року № 484 “Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) М. Бешлей на території Новосілко-Гостиннівської сільської ради” і витяги з Державного земельного кадастру про земельну ділянку:
1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Бешлей Марії Миколаївні, з кадастровими номерами: *****:*****:*****:***** на площу 0,7500 га, *****:*****:*****:***** на площу 0,8600 га, які знаходяться на території Новосілко-Гостиннівської сільської ради.
2. Передати у власність Бешлей Марії Миколаївні, жительці *****, земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 1,61 га, з них: 0,7500 (рілля), 0,8600 (сіножаті) з врахуванням раніше переданих земельних ділянок і якості грунтів.
3. Відділу у Самбірському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області (І. Баран) та виконкому Новосілко-Гостиннівської сільської ради (М. Антоняк) внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.
4. Попередити землевласника про відповідальність за нецільове та нераціональне використання землі відповідно до ст. 211 Земельного кодексу України.
5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Романа Біндаса.
Микола Фрей

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

Перегляди статей
4684650

На сайті 92 гостей та користувачі відсутні

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua