Самбірська

районна державна адміністрація

УКРАЇНА
САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

« 21 » листопада 2017 року Самбір № 715
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Л. Фабін на території Стрілковицької сільської ради

Відповідно до статей 2, 6, 13, 21 Закону України ,,Про місцеві державні адміністрації”, статей 81, 116, 118 Земельного кодексу України, Указу Президента України від 3 грудня 1999 року № 1529/99 “Про невідкладні заходи щодо прискорення реформування аграрного сектора економіки”, керуючись законами України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, “Про землеустрій”, розглянувши заяву Л. Фабін від 26 жовтня 2017 року, враховуючи клопотання Стрілковицької сільської ради від 25 жовтня 2017 року № 02-09/387 та сертифікат на право на земельну частку (пай) серія ЛВ № 0079814:
1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для передачі у власність земельної частки (паю) гр. Фабін Людмилі Андріївні, жительці *****, розміром 1,14 в умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стрілковицької сільської ради.
2. Л. Фабін розроблену і погоджену у встановленому порядку технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) подати в Самбірську районну державну адміністрацію на затвердження.
3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Романа Біндаса.

Микола Фрей

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

Перегляди статей
4705541

На сайті 156 гостей та користувачі відсутні

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua